Hiiumaa
jalgpall

ÜHINGUST


MTÜ Hiiumaa Jalgpall loodi 16.07.2012 ning ühingu eesmärgiks on heategevuslik sportliku tegevuse edendamine Hiiumaal, Hiiumaa jalgpalli tegevuste koordineerimine, Hiiumaa jalgpalli esindamine Eesti jalgpalliorganisatsioonides avalikkuse huvides.

Ühingu peaeesmärgiks on arendada jalgpallimängu, luues võimalused lastele ja noortele õppida jalgpalli oma ala professionaalide käe all ning panna oma omandatud oskused proovile erinevatel võistlustel nii Eestis kui ka välismaal (B7 saarte mängud, Soome, Rootsi, Läti turniirid).

Teiseks peaeesmärgiks on arendada jalgpallikultuuri- tuua huvitatud inimesed jalgpalli juurde, näidata põnevaid mänge, korraldada Hiiumaal põnevaid võistlusi (näiteks Saaremaa-Hiiumaa maavõistlus, Hiiumaa meistrivõistlusi jalgpallis) kui arendada fännidele mõeldud meeneid jne

Hiiumaa Jalgpall MTÜ on Eesti Jalgpalli Liidu liige.
Hiiumaa Jalgpall MTÜ on Hiidlaste Koostöökogu liige.
Hiiumaa Jalgpall MTÜ on Hiiumaa Spordiliit MTÜ liige.

Ühing on täpselt nii tugev, kui tugevad on selle liikmed ning meil võiks ühingu juhtgrupina välja tuua alljärgnevad inimesed, tänu kelleta poleks Hiiumaa jalgpall sellises seisus nagu see täna on:

Kristi Linkov- juhatuse liige, Hiiumaa Jalgpall MTÜ asutajaliige ja projektijuht. Eestimaa Spordiliit Jõud tiitli "Aasta kohaliku spordielu edendaja 2018" laureaat.

Argo Vasar- juhatuse liige

Mario Degtjov- treener, tänu kellele jätkuvad noorte treeningud. Suur töö on ees ning ühing püüab olla selles Mariole selles toeks.

Kasper Elissaar- fänlus, fänlus, fänlus... koordineerib, organiseerib ja motiveerib. On meie esifänn ja hoolitseb kõikide teiste fännide eest. Kirjutab ka hästi põnevalt Soccernetis suurest jalgpallis.

Georg Linkov- ühingu tegevjuht, kogukonna kaasamine ühingu tegemistesse, suhtlemine toetajatega, järjepidevuse hoidmine. Treenib ise ja teisi.

Reet Huuk- raamatupidamine

Kui keegi tunneb, et soovib samuti ühingu töösse panustada, siis igasugune abi on teretulnud!